top of page
_Header_notxt_Zeichenfläche 1 Kopie 5.png

SCUBA DIVING

Unbenanntes_Projekt Kopie 2_edited.png

Kaş henüz kendini dünyaya hak ettiği ölçüde tanıtamamış olsa da dünyanın en iyi dalış merkezlerinden biridir. Toroslar’da Akdağ’ın zirvesinden gelen yeraltı sularının beslediği Kaş denizi, müthiş bir vizibilite (görüş alanı) ve yoğunluğa sahiptir. Ayrıca tarih içinde var olan depremler su altında eşsiz girintiler (kanyon, tünel) yaratmıştır. Can Mocamp’ta her seviye PADI Dalış kursu alabilirsiniz. Hiç dalmadıysanız ve merak ediyorsanız bir eğitmen eşliğinde Scuba Diving’i deneyerek belki de hayatınızın en muhteşem tecrübesini yaşayabilirsiniz.

 

Deneme Dalışı:

Bir eğitim gerektirmeyen deneme dalışında tekne seyir halindeyken brifing alırsınız. Sonrasında dalış eğitmeni ile bire bir, 5 metre derinliğe kadar dalarak su altında nefes almayla ilk buluşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşarsınız.

DSD (Discover Scuba Diving):

Dalış öncesi brifing ile iki kademeli (Birinci dalış 5 m, ikinci dalış 12 m) olarak, bire bir eğitmen eşliğinde dalış yaparken bröve alma yolunda su altı becerileri kazanırsınız. 

OWC (Açık Deniz Kursu):

Tüm dünyada scuba dalış eğitimlerinin yüzde 70’ini veren PADI’nin evrensel ve stabil eğitim metodu ile Can Mocamp’ta teorik eğitimi alır, video gösterimi sonrası teknede su altı becerileri kazanırsınız. Üç buçuk günün sonunda yapılan quiz ve finalden geçerli puan almanız durumunda, tüm dünyada kurallar çerçevesinde 18 m’ye kadar dalış yapmaya hak kazandığınızı gösteren brövenin sahibi olabilirsiniz.

AOWC (İleri Seviye Açık Deniz Kursu):

18 m derinliğinde yeterince kalmış, ötesini merak edenler için derin dalış ve mükemmel yüzerlik, navigasyon, batık dalışı, balık tanılama ana konularında üç günlük teorik ve dalış eğitimleri… Sonrasında tüm dünyada kurallar çerçevesinde 30 m’ye kadar dalış yapabilirsiniz.

EFR + RESCUE (Acil Müdahale İlkyardım + Kurtarma):

Teorik, pratik ve ilgili su altı senaryolarını canlandırma ile geçen üç günlük eğitim sonunda acil/olağanüstü bir duruma müdahale etmeyi öğrenirken profesyonel olma yolunda son derece önemli bir bröve almış olacaksınız.

DM (Dive Master):

Dalıcının performansına göre 15-20 günlük sıkı bir eğitimin sonunda alacağınız bröve, size tüm dünyada en çok sevdiğiniz hobinizden para kazanma fırsatı sunar çünkü artık bir PADI profesyonelisinizdir. Tüm bunların yanında bir PADI dalıcısı birçok uzmanlık alarak kendi dalış kariyerini geliştirebilir.
 

Resif içinde Scuba Diver
Tüplü Ekipmanları
Image by Laya Clode
Tüplü Dalış Kursu
Havuzda Dalgıç Eğitimi
Kadın Dalgıç
Tüplü dalış
Image by Kris Mikael Krister
Mavi Dalış
bottom of page