top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Mocamp ne demek, kamptan farkı var mı?
Mocamp; motel (yol üzeri otel) ve camping alanının bir arada olduğu tesislere verilen isimdir. Yol üzerinde konumlanan ve farklı konaklama seçenekleri sunan tesisimiz de mocamp statüsünde hizmet veriyor.   

Çocuk kabul ediyor musunuz?
Can Mocamp, “Adult Only” statüsünde, yani yetişkinlere hizmet veren bir işletme. Bu nedenle 12 yaş altı çocukları konaklama için kabul edemiyoruz. Ancak restoranımız ve barımız (canlı müzik günleri de dahil, yanlarında yetişkin olması koşuluyla) için yaş kısıtlamamız bulunmuyor. 

Evcil hayvanımla gelebilir miyim? 
Hayvan dostlarımızı çok seviyoruz ancak geçmiş yıllarda yaşadığımız kötü tecrübeler sebebiyle maalesef evcil hayvan kabul edemiyoruz.

Tesiste 24 saat sıcak su var mı?
Sürdürülebilir turizm felsefesini benimseyen bir tesis olarak sularımızın güneş enerjisiyle ısınmasını sağlıyoruz. Hava güneşli olduğu sürece sıcak suyumuz oluyor ancak özellikle yüksek sezonda geç saatlere kalanlar için sıcak su kalmayabiliyor. 

Müzik saat kaça kadar devam ediyor?
Kamp alanının tam ortasında bulunan barımız, keyifli ve sosyal bir alan yaratıyor. Kampçıların sessiz bir gece geçirebilmesi için saat 01.00 itibarıyla müziği tamamen kapatıyoruz. 

Giriş-çıkış saatleriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Giriş (check-in) saatimiz 14.00; çıkış (check-out) saatimiz ise 12.00.

Restoranınızın paket servis hizmeti var mı?
Evet, 0537 545 60 32 numaralı telefonumuzu arayarak paket servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Çadır için rezervasyon yapabilir miyim?
Çadır alanı için rezervasyon almıyoruz, geldiğinizde çadırınızı kurmak istediğiniz yeri kendiniz seçiyorsunuz. Ancak çadırınız yoksa veya yoğun zamanlarda yer bulamama ihtimalini göze almak istemiyorsanız rezervasyon yaparak bizim hazır kurulu çadırlarımızdan kiralayabilirsiniz. 

Çadırların başında priz var mı?
Bize ait kurulu çadırların her biri tekli ahşap platformlarda ve hepsinin önünde priz var. Toprak zeminde ise aralıklı olarak çoklu prizler mevcut. Uzatma kablonuzu yanınızda getirirseniz çadırınıza kadar çekebilirsiniz.

Mangal serbest mi, ateş yakabilir miyim?
Can Mocamp başta zeytin olmak üzere birbirinden özel ağaçların içinde konumlanan bir tesis. Bu nedenle mangala müsaade etmiyoruz. Ancak kampta mangal yapmanın keyfini de çok iyi bildiğimiz için cumartesi günleri, korunaklı bir alanda sizin için mangal yakıyoruz. Bir personelimizin eşliğinde yaktığımız mangalda veya ateş çukurumuzda balık hariç dilediğinizi pişirebilirsiniz.  

Kamp ocağı kullanabilir miyim?
Kamp ocağı ve kamp tipi olan tüm ürünleri kullanabilirsiniz ancak özellikle belirtmek istiyoruz ki piknik tüpü bir kamp tüpü çeşidi değildir ve yazın 40 derece sıcakta patlama/sızıntı riski çok yüksektir. Yaşanmış kötü tecrübelerden de yola çıkarak hem sizin sağlığınız hem de kampın güvenliği için piknik tüpü kullanımına müsaade etmiyoruz.  

Dalış eğitimi almak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?
Dalışla ilgili eğitim ve sertifikaları bizden alabilir veya deneme dalışı yaparak su altı dünyasıyla tanışabilirsiniz. Detaylı bilgiler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
 

Unbenanntes_Projekt Kopie 5.png
bottom of page